Casa Prea Hotel
| WiFi Wi-Fi | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Kæledyr ikke tilladt |
Casa Prea Hotel er et komfortabelt sted for at bo i Cruz.
Prea Strand ligger 2 km fra feriepark og Ashti Ma Parithosh ligger 2,1 km derfra. Du kan komme til Lagoa Azul om få minutter i bil.
På værelserne findes der en terrasse, en balkon og et opholdsområde. På værelset findes de også blandt andet separat toilet og en bruser.
Restaurante Canoas ligger 16 minutters gang fra hotellet som serverer brasiliansk køkken for at tilfredsstille enhver smag.
- Lokale seværdigheder
- Lagoa Azul4143 km
- Parador de Laguna Azul3988 km
- Ashti Ma Parithosh1557 km
- Prea Strand1483 km
- Praia do Prea425 km
- Lufthavne
- Jericoacoara lufthavn15 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Husholdning
På værelset
- Dagligstue
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvordan kommer vi til et Casa Prea Hotel fra lufthavnen?
Gæster kan anmode om en lufthavnsbus på et Casa Prea Hotel. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer. - 🚗
Hvor kan vi parkere vores køretøj i det Casa Prea Hotel?
Det Casa Prea Hotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Casa Prea Hotel?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Casa Prea Hotel er 107$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.